Kosova Türkiye ile Saat Farkı

Kosova Türkiye ile Saat Farkı

Üniversite hayatında önemli mertebelere yükselebileceğiniz eğitimi alma heyecanı hemen her gençte vardır. Sizler de üniversite hayatınızda Türkiye harici yurtdışı üniversitelerinden birinde yer alarak sosyo kültürel yönden kendinizi geliştirebilmek için tercihinizi Priştine Universium Üniversitesi seçeneğiyle tamamlayabilirsiniz. Uluslararası bir eğitim merkezi olarak araştırma biriminden üniversite yaşamına doğru bir tırmanışa geçen bu akademik birim oldukça başarılı bir birimdir. Türkiye ile arasında zaman farkını da sizlerin hissedemeyeceği kadar az bir farkla karşınıza çıkaran Kosova işte benim tercihim bu dedirtebilecektir.

Priştine İstanbul ( Kosova Türkiye ile saat farkı) saat farkı ne kadardır?

İstanbul ile Priştine arasında yaklaşık 1 saat kadar bir zaman farkı vardır. Memleketinizden uzaklaşıp eğitim hayatınızı tamamlamaya gittiğiniz bu şehirde sevdiklerinizle iletişim kurarken zaman farkı gibi bir olumsuzlukla da karşılaşmayacaksınız. Akşamüzeri 18:00 sularındaki İstanbul şehrine karşılık Priştine’de 17:00 zaman dilimini yaşıyor olacaksınız. Bu demek oluyor ki sevdiklerinizi aramak istediğiniz zaman acaba uygun zaman mıdır kaygısını yaşamayacaksınız. Sizinle sabah- öğle ve akşam zaman dilimlerini hemen hemen aynı sıralarda yaşayacağınız ailenizle iletişim kurarken onları rahatsız etme kaygınız olmayacak. Eğitim standartları, akademik eğitim ortamı ve materyalleriyle sizi iyi mertebelere yükseltecek Priştine Universium tercihini gözünüz kapalı gerçekleştirebilirsiniz.

Kosova Türkiye ile saat farkı göz önüne almanıza gerek kalmadan burada sizin hayaliniz olan bölüm tercihini gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışma birim ziyaretleriyle de Kosova Türkiye ile saat farkı hakkındaki bilgi birikimini yakalama şansınız olabilecektir. Birçok kişi tarafından gözde sayılabilecek bölümlerden olan işletme, bankacılık, pazarlama, iletişim, finans, siyaset bilimleri, uluslararası iş, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler gibi pek çok bölüm seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmede size tüm olanaklarıyla destek olacak olan Priştine Universium tercihinizle kendinizi parlak bir geleceğe doğru adım atar bulabilirsiniz. Bu şansı daha fazla ertelemeden değerlendirmek sizin elinizde.

Eğitim alanında sizin bölümünüze yönelik eğitim basamakları ve seminerlerle gelişmenize olanak tanınan ortam Kosova ziyaretinizle karşınızda olacak. Sosyal kültürel etkinlikler, bilim çalışmalarında öncü isimlerle tanışma fırsatı, farklı kültürlerden gelen öğrenci- akademisyen zenginliği de bu ülkede sizleri bekliyor. Tüm bu olanaklar sadece tercih edeceğiniz üniversitede doğru karar vermeyle elde edebileceğiniz kadar yakınınızda. Yeter ki kayıt zamanını geçirmeden karar verip gerekli işlemlere bir an önce başlayabilin. Öğrencilik yaşantısı bakımından yurt ve kiralık ev fırsatları, sosyal zaman geçirilebilecek alan zenginliği gibi fırsatlarla kariyerinizi üst mertebelere tırmandırabilirsiniz. Aranan kişi olabileceğiniz eğitim seviyesi, bilgili akademik kadroyla çalışma fırsatı için Priştine Universium Üniversitesi sizler için harika bir seçenek olacaktır. Kosova Türkiye ile saat farkı bir saat kadar bir zaman dilimi olduğundan sosyal yaşamınızda sıkıntıya yer açmayacaktır. Siz de Priştine Universium Üniversitesi öğrencisi olarak kariyerinizi mezuniyetinizle damgalayabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!