Riinvest Üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

Riinvest Üniversitesi Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Riinvest Üniversitesi Kosova’nın gelişmekte olan üniversiteleri arasındadır. Öğrencilerine Avrupa standartlarında bir eğitim sunan bu üniversite bünyesinde farklı bölümleri barındırmaktadır. Üniversitede 3 fakülte bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla şöyledir: İş ve Hukuk Fakültesi, İşletme Yönetimi Fakültesi ve son olarak Bilgisayar Bilimleri Fakültesidir. Fakültelerde bulunan bölümleri de sıralayacak olursak şöyle yapabiliriz. İş ve Hukuk Fakültesinde, iş hukuku bölümü vardır. İşletme Yönetimi Fakültesinde; bankacılık ve finans, ekonomi bilimi ve yönetim bölümü bulunmaktadır. Bilgisayar Bilimleri Fakültesinde ise yazılım mühendisliği bölümü mevcuttur. Kosova’da Üniversite eğitimi pek öğrenci için nitelikli eğitimler sunmaktadır.

Riinvest Üniversitesi Sıkça Sorulan Sorular

Kosova Üniversiteleri taban puanları olmadığı için puansız sınav şartı olmadan başvurabilirsiniz.1000 Euro ile 6000 Euro arasında değişen çok uygun fiyatlarla akademik eğitim alabilirsiniz.

Kosova Üniversitesi tarafından verilen eğitimin niteliği, her zaman için öğrencilerin talep  etme sebebi olmuştur. Akademisyenler tarafından verilen eğitimde özellikle yurt dışında da geçerli olacak şekilde diploma kriterlerinin oluşması sağlanıyor. Denklik nedeniyle problem yaşanmayan Kosova Üniversiteleri tarafından İngilizce destekli olarak öğrenim görme imkanı tanınan bölümler bulunuyor. Mimarlık, inşaat ve hukuk bu bölümlerden sadece birkaçını oluşturuyor.

Yurtdışı eğitimine olan talep zamanla daha da artmıştır. Fakat öğrenciler bu konuda çok fazla kararsızlar. Çünkü alacakları olan bu eğitimin fiyatı, eğitim kalitesi, yaşayacakları ülkedeki hayat standartları her zaman kafa karıştıran önemli mevzular olmuştur. Kosova’da bulunan Riinvest Üniversitesi, birçok açıdan öğrencilerin problemini azaltmaktadır. Çünkü ilk olarak Riinvest Üniversitesi kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Fakülte Bölümleri

Diploma geçerliliği olmakla birlikte eğitim kadrosu deneyimli ve profesyoneldir. Diğer bir özelliği de okul ücretlerinin diğer birçok okula nazaran daha uygun olmasıdır. Ücretlerin uygun olmasın nedeni üniversitenin vizyonu ile alakalı bir durumdur.

Riinvest Üniversitesi öncülük yapmak isteyen bir misyon yüklenmiştir. Kosova’nın yaşam standartları ise aslında Türk öğrencilerin çok fazla yabancılık çekmeyeceği cinstendir. Çünkü tarihsel olarak baktığımızda Kosova ile birçok kültürel etkileşimde bulunduğumuz görülecektir. Tüm bunla nedeni ile birçok Türk öğrenci için tercih sebebi olmuştur. Riinvest Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için yurtdışı eğitim danışmanlığımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tercih Sebepleri

Prizren ÜniversitesiPrizren Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!