Priştine Universum Üniversitesi

Priştine Universum Üniversitesi

Priştine Üniversitesi 1970’li yıllarda resmiyet kazanarak eğitim öğretim hayatına faydalı olmaya başlamıştır. Priştine Üniversitesi yurtdışında öğrencilere okuma kolaylığı sağlamak için çalışmalarda bulunmuştur. Bunun için Avrupa Üniversiteler Birliğiyle işbirliği içine girip anlaşmalar yapmıştır. Birçok üniversitede bulunan bölüm çeşitliliğin bu üniversite fırsat eşitliğiyle size verebilecektir. Bölümlerde dil seçeneği de mevcuttur.  İngilizce hazırlık eğitimiyle tamamlayacağınız lisans süreçlerine tercihlerinizle dahil olabileceksiniz. Matematik, felsefe, hukuk, iktisat, filoloji, tarım, güzel sanatlar, spor akademisi, işletme, eğitim, doğa bilimleri….gibi pek çok alanda ilerleme elde edebilme olanaklarıyla Priştine Universum Üniversitesi karşınızda.

Priştine Universum Üniversitesi eğitim anlayışı nasıldır?

Bologno eğitim ilkelerini ve Avrupa kalitesi akademik ortamı sizlerin karşınıza çıkaracak olan üniversite kalitelidir. Tamamen modern ve yenilenen teknolojiyi eğitim ortamına davet eden üniversite akademik kadrosunu da sürekli yenilemektedir. Farklı Avrupa ülkelerinden gelen akademisyenlerin eğitim süreçleriyle güncellenen bilgileriyle sizleri her daim yenilikçi olmaya davet eden eğitim modeline hayran kalacaksınız. Yaklaşık 700 kadar eğitmeniyle ve Avrupa ülkeleriyle değişim yapan üniversite ortamında her alanda en iyi eğitim adına sunumlar, seminerler, uygulama alanları olarak Avrupa iş sahalarında karşılaşılabilecek ortam zenginlikleri verilmektedir.

Kariyer basamaklarını adımlarken siz de Priştine Universum Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşırken diğer ülke öğrencileriyle yarışmanın daim olduğu bu üniversitede başarılarınız karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Bu üniversitede yer almak için heyecanlanan öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlıklarına bir an önce ulaşma tercihinde bulunabilirler. Bu birim sayesinde konaklama, burs, yurt, harç ödeneği, kiralık ev- araba- apart fırsatları, karşılama zamanı ve kayıt süreci konusunda kafanızda bir soru kalmayacaktır. Bu süreçte sizi yalnız bırakmayacak danışmanlarınızı belirleme için Eurostar’ı arama ya da mail atma tercihinde bulunabilirsiniz. Üniversitenin resmi web site ziyaretiyle de mail ya da telefon açma tercihinde bulunarak da üniversiteyle ilgili bilgi arayışınız yanıt bulacaktır.

Üniversite sizlere bölümsel olarak ayrılan harç ödemeleri, Kosova’da yaşamın artıları, kültür olarak memleket hasretine verdiği yanıtlarla memnun edicidir. Bu imkanlarda siz de akademik hayatın ne zaman başlayıp bittiği gerçeğinin farkına bile varamayacaksınız. Sınav puanı, giriş için başka sorumluluk sınavı gibi uğraşlarla yorulmanıza gerek kalmadan kayıt işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Küçük olsa da gezdikçe tat alacağınız bu coğrafyanın size katacağı arkadaşlık ilişkileri, farklı ülke kültür bilgisi, alanda alacağınız eğitim sistemiyle kendinizi çok iyi hissedebileceksiniz.

Eurostar ofisleri yurtdışında üniversiteye yerleşmek isteyenlerin arzularını tam manasıyla tamamlayan kurumlar olarak sizleri beklemektedir. Siz de bu kaliteli danışmanlık firmalarının garantisiyle Priştine öğrencisi olma adına girişimde bulunabilirsiniz. Hayatınıza yön veren meslek hayatınızdaki en önemli ışıklardan biri de siz olabilirsiniz. İçinizdeki cevheri çıkarmaya yardımcı olacak üniversite ve akademik kadroyla buluşma imkanı için acele edin, kazanan siz olun.

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!