2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat mühendisi olmak için okuduğunuz 2 yıllık eğitim sürecini çöpe atmayın. Teknikerlik eğitimi ardından devam edebileceğiniz inşaat mühendisliği alanı için DGS sınav derdiyle uğraşmanıza gerek yok. Yurtdışı üniversiteler listesinde yer alan Kosova Üniversiteleri size bu şansı yakalamada yardımcı olabilecektir. Tekniker eğitimi alan adayların sınavsız bir şekilde inşaat mühendisi lakabı kazanabilmelerine fırsat tanıyabileceklerdir. 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş fırsatı sunulan Kosova Üniversitelerine siz de kayıt yaptırabilirsiniz. Kosova Üniversiteleri birçok avantajı ve öğrencilik hayatını kolaylaştıran imkânlarıyla sizlerin inşaat mühendisi lakabı alabilmeniz konusunda doğru bir tercih mekanı olacaktır.

2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş başvurusu yapacak olanlar kimlere danışabilirler?

2 yıllık mezunlar için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birim ofisleri ziyaretiyle kayıt işlemi oldukça pratik tamamlanabilecektir. 2 yıllık teknisyenlik diplomanızı alarak transkriptinizle birlikte Eurostar danışmanınıza vererek kayıt sürecinizin başlaması talebini verebilirsiniz. Mühendislik unvanını kazanabilme fırsatını yakalayacağınız eğitim öğretim sürecinde yer alabilme keyfini Kosova imkanlarıyla elde edebileceksiniz.

Yurtdışında okuma keyfini sonuna kadar tadabilme fırsatında bulunabileceğiniz Kosova ülkesinin tarihi kültürel zenginliği çerçevesinde sıkılmaya vakit bulamayacaksınız. Senelik harç ödemesi için ayıracağınız bütçenin de pek çok Avrupa ülkesine oranla oldukça uygun maliyette oluşuyla da Kosova ülkesi popüler seçiminiz olacaktır. Ulaşım, barınma, sosyal hayat imkanları,  gezilip görülecek yakın çevre gibi faaliyetleri gerçekleştirirken uygun bütçelerle ihtiyaç giderebileceksiniz. Taksi kullanımı ya da araç kiralama olanakları da sizlerin öğrencilik bütçenizi bozmayacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Teknikerlik hayatınızda dönüm noktası oluşturacak dört yıllık mühendislik fakültesine geçişinizle hayallerinize daha da yaklaşabileceksiniz.

Mühendislik alanında inşaat sektöründe karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar ve çözümleriyle sizleri eğitme gayreti içine girmekteyiz. İnşaat sahalarını uygulama sahaları olarak sizlere sunarak inşaatların yapımında ilk aşamalardan tamamlanana kadar ki dönemdeki her işlemi bire bir görme fırsatlarıyla karşılaşmanıza rehber olunmaktadır. 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş sonrasında teori derslerinde başarılı olabilme olanağı başarılı akademisyenlerimizle mümkün olabilmektedir. Size sunulan bilgiyi bilimsel ve teknolojik sahalarda kullanabilme becerisini kazanabilme becerisi sizlere bölümde adapte edilmeye çalışılmaktadır. Yenilikçi, yaratıcı, araştırmacı, çevre ve toplum sorunlarına karşı duyarlı olabilme yeteneklerine kavuşabilmeniz için akademik hayatta gerekli çalışmaları yapabileceğiniz ortamlar sunulmaktadır. İngilizce dilinde eğitim alabileceğiniz bu fakültede çok yönlü gelişim elde edebilme ayrıcalığını yakalayabileceksiniz.

Uluslararası kabul görmüş diploma alabilme fırsatını size tanıyacak olan Kosova Üniversitesi tüm Dünya ülkelerine açılabilme ayrıcalığını size tanıyacaktır. Matematik, mühendislik, bilgisayar, yapı mekaniği, yapı malzemeleri, yapım teknolojisi, ulaşım, zemin mekaniği, hidrolojik gibi derslerde eğitim alacaksınız. Bu bilgileri aldıkça pratik yapıp gerçek hayata hazırlanma sürecinde daha başarı gösterebileceksiniz. İş hayatınızda başarılı mühendisler olabilmek için Kosova Üniversitesinin Avrupa standartları ilke anlayışıyla uyguladıkları eğitim modelinden faydalanabilirsiniz.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!